Anasayfa Kurumsal Kurs Merkezlerimiz Sergi ve Satış Yerleri Branşlar İletişim Projeler Yurt Dışı Eğitimleri
Sivas’tan KOMEK Kooperatif Ziyareti
KOMEK Kooperatif ve atölyeleri ziyarete gelen Sivas valisinin eşi Zeynep Akkiraz Ayhan Hanımefendi ve valilikte çalışan mesai arkadaşları, Samanpazarı Mefruşat Atölyesi, Kültürpark Sergi ve Satış Merkezi gezisi ile çalışmalarımızı yakından incelediler. Kadın istihdamına verilen önem ve mezun olan kursiyerlerin aile bütçelerine katkıları anlatıldı.

S.S. KOMEK Mesleki Eğitim Kültür ve Küçük Sanat Kooperatifi bünyesinde açılan sergi ve satış merkezleri yanında online satış hizmetimizde anlatılarak işleyiş hakkında bilgi verildi. Ziyarete gelen misafirler KOMEK ve ASEM kurslarımızı ziyaret ederek verilen eğitim ve hizmet hakkında bilgi sahibi oldular.

Konya Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kursları (KOMEK) ile Aile Sanat ve Eğitim Merkezleri'nde (ASEM) mezun olan kursiyerler, kurulan mefruşat, giyim ve makine nakışı, halı-kilim ve çini atölyelerinde çalışarak üretime ve ekonomilerine katkı sağlıyorlar.

Seri üretim kapasitesine sahip atölyelerde üretim yapan kursiyerler, ürettikleri ürünleri satarak hem bütçelerine katkı sağlıyor hem de mesleklerinde uzmanlaşıyor.

Tarih : 27 Ekim 2020 Saat : 15:30


KOMEK
Konya Büyükşehir Belediyesi
Kuruluşudur.
Sıkça Sorulan Sorular
KOMEK Üye Platformu
Kurumsal
Kurs Merkezleri
Akademik Takvim
Konya Büyükşehir Belediyesi
KOMEK İletişim
Yayınlarımız
Dokümanlar
KOMEK Dergi
Logolarımız
Bu sitedeki tüm içerik ve görsel malzemenin telif hakları KOMEK'e aittir. izinsiz kullanılamaz.